MIRËSEVINI

Light Hotel

Ne ndodhemi në Tiranë, 4.3 km nga Sheshi Skëndërbe. Light Hotel ju ofron pamje nga qyteti. Ofrojmë bar për të gjithë klientët tanë që qëndrojnë në hotel, dhoma me ajër të kondicionuar dhe Wifi falas. Tek ne do të gjeni recepsion 24 orë.

MIRËSEVINI

Light Hotel

Ne ndodhemi në Tiranë, 4.3 km nga Sheshi Skëndërbe. Light Hotel ju ofron pamje nga qyteti. Ofrojmë bar për të gjithë klientët tanë që qëndrojnë në hotel, dhoma me ajër të kondicionuar dhe Wifi falas. Tek ne do të gjeni recepsion 24 orë.

DHOMAT TONA

Dhomë Dopio Standarte

Kjo dhomë dopio përmban një ballkon dhe ajër të kondicionuar.

Dhomë Dyshe

Kjo dhomë dyshe përmban një ballkon dhe ajër të kondicionuar.

Dhomë Treshe Standarte

Kjo dhomë treshe përmban një ballkon dhe ajër të kondicionuar.

SHËRBIME

Çfarë Ofrojmë Për Ju

FACILITETE

24 Orë Recepsion

FACILITETE

Wifi Falas

FACILITETE

Sallë Konferencash

FACILITETE

Ashensor

Kaloni Fundjavën Tuaj Me Ne

Rezervo Tani & Eksploro Tiranën